Referencje

Mówią i piszą o nas

Co tu się rozpisywać gdy dziecko tak jest zadowolone z przedszkola i tak chętnie do niego chodzi, że zapomina dać mamie buziaka na pożegnanie? Gorąco polecam Przedszkole Królewskie wszyscy będą zadowoleni zarówno dzieci jak i rodzice. A my sami już rezerwujemy sobie miejsce dla młodszej pociechy.

Monika Wielgucka

Mama

Jestem bardzo zadowolana, że moje dziecko chodzi do Przedszkola Królewskiego. Bartek czuje się tam jak w domu a Pani Luiza i wszystkie Ciocie dbają o o to, by nigdy się nie nudził. Myślę, że jego zadowolona mina podczas powrotu do domu wystarczy za wszelkie komentarze. Jednocześnie chcę podziękować za cierpliwość jaką okazują wszystkie pracujące w Przedszkolu Królewskie Panie (zwłaszcza w porze obiadu ).

Joanna Barycka

Mama

Nasz Synek czuje się bardzo dobrze w żłobku, a my jako Rodzice możemy spokojnie pracować wiedząc, że Dziecko jest pod dobrą opieką. Obok świetnych warunków lokalowych, infrastruktury, wysokiego poziomu czystości oraz idealnie zbilansowanego menu mogę podkreślić to, że kadra jest nastawiona na komunikację z Rodzicem. Słuchając naszych sugestii oraz proponując nam swoje bazujące na doświadczeniu pedagogicznym, wspólnie z Rodzicami znajduje rozwiązania najlepsze dla dzieci i ich rozwoju. Pozdrawiam 🙂

Weronika Jaśkowiak

Mama

Chciała byś / chciałbyś podzielić się swoją opinią o naszej placówce?

Treść referencji można wysłać na nasz żłobkowo-przedszkolny mail: krolewskie.4@interia.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego na stronie głównej.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas 🙂