Kwiecień plecień – podsumowanie miesiąca Kwiecień 2018 w przedszkolu

Witajcie!

„Kwiecień plecień bo przeplata trochę zimy trochę lata”

U nas zdecydowanie było więcej lata niż zimy!

Kwiecień był bardzo owocny w nową wiedzę i pracowity dla naszych pociech i ich rodziców!

W Przedszkole Królewskie w Poznaniu w tym miesiącu rozpoczęliśmy cykl zajęć pod tytułem „Poznajemy różne zawody”!

Dzięki uprzejmości rodziców nasze maluchy i starszaki mogły poznać różne zawody z bliska!

Tak gościliśmy w przedszkolu: dietetyka żołnierza developera montera żaluzji fizjoterapeutę logistyka, farmaceutę, chemika i dystrybutora, sprzedawcę internetowego!

Dzieci miały zajęcia w formię warsztatów gdzie dowiadywały się jak wygląda dany zawód, co musi posiadać osoba go wykonywająca! Oczywiście po warsztatach była rozmowa z nauczycielem i weryfikacja zdobytej wiedzy. Cały cykl zajęć miesięcznych zamykała wystawa prac plastycznych pt. „Kim będę w przyszłości”!

Oczywiście pod koniec miesiąca odbyło się pierwsze Wiosenne ognisko! Było pysznie 🙂

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie,a Was wszystkich zapraszamy na obejrzenie prezentacji pdf 😉