Witaj Wiosno! Podsumowanie miesiąca MARZEC 2018 ! Przedszkole Królewskie

Witaj wiosno! Witajcie cieplejsze dni! Witajcie wszyscy którzy to czytacie!

Witajcie w Przedszkole Królewskie w Poznaniu

Tak witaliśmy Wiosnę z naszymi przedszkolakami. W Marcu doświadczaliśmy Wiosnę „na własnej skórze” poprzez obserwację zjawisk. Świętowaliśmy również Dzień Kobiet doceniając tego dnia wszystkie dziewczynki i chłopców za ich starania bycia miłym i pomocnym swoim koleżankom 🙂

Rycerze i Księżniczki (grupa starsza) rozpoczęła także cykl zajęć „Woda daje życie” gdzie podsumowaniem była wycieczka nad wartę.

Odbyło się również przedstawienie wiosenne pt. „Królewna Śnieżka” które sami zaproponowały nasze starszaki. W tym roku zrezygnowaliśmy z topienia Marzanny za to rozpoczęliśmy przygodę z teatrem.

Dzieci wcieliły się po raz pierwszy w aktorów z rekwizytami i kurtyną.  To były wspomnienia!

Zorganizowane zostały także Warsztaty Tworzenia Palm Wielkanocnych! Dziękujemy za świetną frekwencję w Sobotnie Warsztaty 🙂

Przygotowywaliśmy się również do Świąt Wielkiej nocy ale wszystko to znajdziecie w naszym pdf!

Miłego oglądania!

Pozdrawiamy!