Rekrutacja do przedszkola

Rekru­ta­cja do: Niepubliczne Przed­szkole Królewskie i Żłobek w Poznaniu w roku szkol­nym  2022/2023 przyj­mu­jemy dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat.

Opłaty PRZEDSZKOLE:

Pakiety kilkudniowe !

1 x w tygodniu od godz. 7.00 do 17.00 w cenie 50 zł miesięcznie w tym pełne wyżywienie oraz zajęcia edukacyjne

3 x w tygodniu od godz. 7.00 do 17.00 w cenie 300 zł miesięcznie w tym pełne wyżywienie oraz zajęcia edukacyjne

Pełen pakiet:

• Czesne 650 zł miesięcznie z wyżywieniem bezzwrotnym dla dzieci uczęszczających do żłobka
  • Czesne 650 zł miesięcznie + wyżywienie zwrotne 14 zł stawka dzienna od godz. 7.00 do 17.00 ( w cenie czesnego zajęcia dodatkowe : język angielski plus, lekcje tańca, lekcje śpiewu, teatrzyki, metoda dobrego startu, zajęcia doświadczalne, zajęcia sensoryczne, zajęcia kulinarne.
  • Opłata jednorazowa za przygotowanie miejsca dla dziecka w przedszkolu i żłobku oraz ubezpieczenie na 2 lata  400 zł

Jak zapisać dziecko:

1. Wypełnij kartę zgłoszenia Pobierz kartę  zgłoszenia (doc)
  2. Po otrzymaniu karty zgłoszenia powiadomimy Cię o przyjęciu dziecka do przedszkola.

REKRUTACJA TRWA DO WYCZERPANIA MIEJSC!

Zapis dziecka do przedszkola

Rok szkolny 2022/2023

Kliknij na poniższy przycisk aby otworzyć w nowej zakładce przeglądarki dokument PDF z formularzem zapisu.

W opcjach nowej zakładki z formularzem znajdziesz funkcje pozwalające ściągnąć plik PDF na swój komputer.
Na urządzeniach mobilnych przejdziesz od razu do funkcji zapisu dokumentu.

Ściągnięty dokument wydrukuj, wypełnij, a następnie zeskanuj/sfotografuj i uzyskany plik graficzny wyślij na adres mailowy: speed1979@interia.eu