Rekru­ta­cja do Niepubliczne Przed­szkole Królewskie w Poznaniu
W roku szkol­nym 2019 przyj­mu­jemy dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat.

Żłobek Królewski w Poznaniu od 6 miesięcy do
3,5 roku

Przedszkole Królewskie w Poznaniu od 2,5 do 6 lat

Termin rekrutacji – rekrutacja całoroczna jeśli są dostępne miejsca tel. 61 653 78 64

Opłaty PRZEDSZKOLE:

• Czesne 400zł miesięcznie + wyżywienie 250 zł od godz. 7.00 do 17.00 ( w cenie czesnego zajęcia dodatkowe : język angielski plus, lekcje tańca, lekcje śpiewu, teatrzyki, metoda dobrego startu, zajęcia doświadczalne, zajęcia sensoryczne, zajęcia kulinarne.
  • Opłata jednorazowa za przygotowanie miejsca dla dziecka oraz ubezpieczenie na 2 lata 250 zł

Opłaty ŻŁOBEK:

Uwaga rodzice ! U nas dofinansowanie jeśli tylko jeden z rodziców rozlicza podatki w Poznaniu.

• Czesne 650 zł + wyżywienie 250 zł ( możliwa opłata z dofinansowaniem Miasta Poznania w wysokości 600 zł
    bon  oraz Maluch + )
  • Opłata bez dofinansowań 950 zł miesięcznie + wyżywienie 12 zł/dzień i
  • Opłata jednorazowa za przygotowanie miejsca dla dziecka oraz materiały plastyczne 390 zł

Jak zapisać dziecko:

1. Wypełnij kartę zgłoszenia Pobierz kartę  zgłoszenia (doc)
  2. Po otrzymaniu karty zgłoszenia powiadomimy Cię o przyjęciu dziecka do przedszkola.

REKRUTACJA TRWA DO WYCZERPANIA MIEJSC!

Karta zgłoszenia do Przed­szkole Królewskie w Poznaniu/span>